konya temizlik
Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinizde sizlerin zorlu ve sancılı bir süreç geçirdiğini biliyoruz. Bu yüzden Sizlerin ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılamak, dilediğiniz gibi hizmet alabilmeniz için dilerseniz Yarım Gün Ev Temizliği, Boş Ev Temizliği ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği hizmetlerimizin yanı sıra, evinizde özel hizmet ayrıcalığından faydalanabilir, ütü, çamaşır ve yemek gibi opsiyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Temizlik
Telafisi

Sigorta
Güvencesi

Kontrollü
Temizlik

Ofis Temizliği

Ofis Temizliğinizi güvenilir ve marifetli ellere teslim etmek istediğinizi biliyoruz. İşyerinizin sizlerin ve çalışanların geleceği olduğunun, temiz ve düzenli ofislerinizin iş hayatınıza ve psikolojik olarak çalışma hayatınıza doğrudan etki ettiğinin farkındayız. Kurumsallık ilkenize uyum sağlayan, diksiyon ve davranış eğitimli personellerimizle ister temizlik, dilerseniz de opsiyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik profesyonellerimizin sigorta ve sağlık güvenceleri Temizhanem Güvencesinde.

Opsiyonel
Hizmetler

Dilediğin
Zaman

Enuygun
Fiyat

konya ofis temizliği firmaları
konya işyeri temizliği

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Konya inşaat sonrası ev temizliği hizmetlerinde temizhanem ekibi titiz ve istikrarlı bir şekilde güvene dayalı hizmet anlayışıyla kurumsal çözümler üretmekteyiz.İş yerinizde oluşabilecek tüm sorunlarda axa sigorta güvencesiyle daima yanınızda olduğumuzu ve telafili temizlik hizmetimizle iş disiplinimizin garantisini vermekteyiz. Minimum fiyat maximum temizlik anlayışıyla,Temizhanem ile anlaştığınız andan itibaren diğer tüm temizlik yöntemlerini unutmuş olacaksınız.

Uygun
Fiyat

Teknolojik
Ekipman

Sınırsız
Çözüm

Mobil Kapıcılık

Temizhanem ile Mobil Kapıcılık hizmetini almaya başladığınız andan itibaren, iş disiplini ve hizmet konusunda iki tarafında haklarını koruyan, her bütçeye ve her haneye özel mobil kapıcılık hizmetleri ile, apartmanınız ferah bir yaşam alanı haline gelsin. Ortak kullanım alanlarından, en uç alanlara kadar saha destek ekibimizin kontrolünde hizmet veriyor, anket ve görüşlerinizle temizlik alanında istediğiniz kalitede hizmet gösteriyoruz.Temizhanem ile sevdiklerinizle hijyenik alanlara kavuşun.

Kontrollü
Temizlik

Esnek
Hizmet

Güvenilir
Ekip!

konya apartman temizlikleri

Apartman Yönetimi

Apartmanınızda Kimse Yönetici olmak istemiyor değil mi ? Ödeme ve teknik işlemler çok büyük bir sorun haline mi geliyor, yararlı bir işlem yapılamıyorsa Tüm bu sorunlara profesyonel ve hukuksal çözüm sunan, teknik detayları ve ödeme sistemlerini şeffaf bir şekilde sizlere aktaran, kimsenin kimseyle münakaşa yaşamadığı harika bir sistem geliştirdik. Üstelik ücretsiz ilk 2 ay sistemimizden yararlanın..

Kontrollü
Temizlik

Esnek
Hizmet

Güvenilir
Ekip!

konya apartman yöneticilik sistemi
konya-insaat-temizligi

İnşaat Temizliği

Huzurlu bir yaşamın temellerini attıktan sonra Konya inşaat temizliği hizmetine ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmet Temizhanem’de. Temizhanem minimum süre içerisinde gerekli ekipman ve malzeme olanaklarını sağlayarak en kısa sürede ve en temiz şekliyle hizmet verebilmek için saha temsilcimiz sizlere en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Yaşam alanlarınızı en temiz ve ferah haliyle sunabilmeniz için Temizhanem Daima Yanında..

Kontrollü
Temizlik

Esnek
Hizmet

Güvenilir
Ekip!