Konya Temizlik Önerileri

Konya apartman temizliği fiyatları

Konya apartman temizliği fiyatları

Konya apartman temizliği fiyatları genel olarak hane ve kat sayısına göre değişmektedir. Konya apartman temizliği yapılırken profesyonel teknolojik imkanlar ve eğitimli personelimizle tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz. Apartmanınız içerisinde ister günlük çöp alma ve temizlik işlemleri, isterseniz de haftalık periyodik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Konya apartman temizliği fiyatları belirlenirken profesyonel bir temizliği, siteniz ve apartmanınız içerisinde kaç kişinin tamamlayacağını bilmemiz önemlidir. Bu detaylar öğrenildikten sonra çalışma sürelerinin ve ne şekilde çalışılacağının tespiti yapılır. Eğer apartman temizliği yapılacak alan bir site ve 5 farklı siteden oluşmaktaysa, gerekli personel istihdamı sağlanarak temizlik hizmetine fiyat çıkarılır ve kabul edilirse işe başlanır. Bu süreç içerisinde temizlik personeli gerekli alanlara istihdam edilir, iş akış şeması ve gerekli görevlendirmeler yapılır.

Apartman Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

Dilediğiniz an ve saatte apartman temizliği eksiksiz bir şekilde tamamlanarak, onay aşamasını sunulur. Saha temsilcimiz iş teslimi ve temizlik kontrolü için apartmanınıza gelerek apartman temizliğinin sağlıklı bir şekilde yapıldığını onaylar.
Konya apartman temizliği fiyatları belirlenirken bizler en mükemmel şekilde sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden her hizmetin belirli bir mükemmellik esasına uygun olarak fiyatının belirlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Sizlerde en iyi fiyatlarla maximum hizmet politikasından yararlanmak isterseniz Temizhanem ekibi en güzel ve en iyi hizmet planlarıyla sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.Konya apartman temizliği fiyatlarımızın değişkenlik göstermesi, çevre düzenlemesi, peyzaj bakımı, ortak kullanım alanlarının büyüklüğü gibi tüm alanları kapsayan bir politika olduğu için sizlere net bir fiyat veremiyoruz. Fakat normal bir site içerisinde apartman temizliği yaptırmak isterseniz 400 Tl’den başlayan temizlik fiyatlarımızla profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Neden Temizhanem Apartman Temizliği
Apartman temizliğinde bizleri en çok tercih ettirecek sebeplerden biriside  hizmetlerimizin profesyonel ellerin elinde ve kontrol mekanizmamızın geniş ve disiplinli olmasından kaynaklanmakta. Bizler sizlere en güzel hizmeti vermeyi hedeflerken axa sigorta güvencesi ile hanelerinizi ve apartmanlarınızı güvence altına alıyor, ayrıca aylık anket ve formlarımızla da kendimizi ve profesyonellerimizi sürekli geliştirmeye çalışmaktayız.Ayrıca profesyonel buharlı cihazlarımız ile de sizlere ayda 1 kez en güzel hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sizlerde minimum fiyatlarla maximum hizmet kalitesinden yararlanmak isterseniz, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bizlere adres teyitinde bulunabilir veya apartman temizliği formumuzdan bizlere form gönderebilirsiniz.