Konya Temizlik Önerileri

Konya Ev Temizliği

Konya Ev Temizliği

Konya Ev Temizliği sektöründe evinize temizlikçi çağırmanın duygusunu ve her sipariş sonrasında oluşan hizmet pişmanlıklarını, yaşayarak ve gözlemleyerek birçok kez bu durumla karşı karşıya gelmişsinizdir. Konya’da ev temizletmenin ne denli zor ve meşakkatli bir uygulama olduğunu gözlemleyip, tüm temizlik firmalarını analiz ederek,müşteri odaklı kurumsal bir Konya Ev Temizliği şirketleri oluşturmaya karar verdik.

Böylelikle tüm apartman ve ev temizliği hizmetlerini göğüslemek adına sizlerin sıkıntılarına en mükemmel çözümleri sunabilmek, tüm başınıza gelen sıkıntıları sona erdirmek için, tüm haneye hitap edebilen, müşteri odaklı düşünen ve 2020 vizyonumuz olan Konya ev temizliği firmaları arasında en popüler firma ağı olma yolunda, kendine amaç haline getirmiş 2018 yılında kurulan potansiyel bir hane yönetim sistemi şeklidir.

Ev Temizliğinde Diğer Firmalardan Farkımız Ne?

Konya Ev Temizliği belirli saatler içerisinde mesai doldurma amacı, iş bitirme olasılığı önde olmak kaydı ile çalışmak demek değildir. Öncelikle her ne kadar müşteri odaklı çalışsak da öncelikli olarak temizlik yapacak profesyonellerimizin mutluluğu sahadaki müşterilerimize doğrudan yansımaktadır. Her bir personelimiz işini severek yapsın diye personelimizin sosyal hak ve hizmet konusunda  birçok ücretsiz seçenek yan uygulamalarının yanı sıra, şirketimizin giderleri ve masrafları göz önünde bulundurduğunda profesyonellerimiz daha az risk ve daha çok kazanç elde etmektedirler. Müşterilerimizin mutluluğu edindiğimiz tecrübe ve saha destek analizlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın mutluluğu ile doğrudan orantılıdır. Bu yüzden maddi ve manevi olarak personelimizin mutluluğu müşterimizden hemen sonra gelmektedir.

Personellere Eğitim Veriyor musunuz ? 

Ayrıca personelimize psikolojik destek eğitimleri ve davranış bütünlüğü derslerini vererek sorunlu müşterilerimizin problemlerini nasıl çözebileceklerini, sahada meydana gelebilecek olaylara karşı nasıl davranması gerektiğinin eğitimini vermekteyiz. Belirli sürelerde çeşitli gözlemlerden ve testlerden geçen personelimiz arasında en iyisi ve en çalışkan bireyler için altın, mutfak seti vb. hediyelerle onları motivasyon olarak mutlu etmekteyiz. Saha temsilcimizin sürekli işin başında olması ve kontrol mekanizmamız sayesinde çalışanlarımızın güvenliği ve evinizin güvenliği de bizlere emanet.

Ev Temizliğine Gönderdiğiniz Personele Nasıl Güvenebilirim?

Konya Ev Temizliği için seçtiğiniz personelimizden önemlisi evinizin maddi ve manevi güvenliğini öncelik olarak görmekteyiz. Personelimizin güvenliği de söz konusu olmak kaydı ile, profesyonel müşteri ve potansiyel çalışanlarımızla yolumuza devam etmekteyiz. Çalışmaya başladığımız personelimizi saha destek ekibimiz sürekli olarak gözlemlemekte, gerek web sitemizde gerekse saha destek personelimize belirteceğiniz görüşleriniz bizlerin daha profesyonel çalışanı seçmemizde büyük önem arz etmek de şirket bütünlüğümüz ve kalite standartlarımızın gelişim ve desteğinde sizlerin geri dönüşleri önemli bir yer temin etmektedir.

Zarar Gelmesi Durumunda Ne Yapmalıyım ? 

Tüm bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra, ev temizliğinde olabilecek tüm olaylara karı eviniz Axa sigorta güvencesiyle 350.000 TL’ye  kadar güvence altına alınmaktadır. Ayrıca ev güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifreli para kasalarımız la sizlerin belirleyeceği ve sizden başka hiç kimsenin açmayacağı kasalarımızda özel eşyalarınızı koymanız konusunda yardımcı olacaktır. Böylece Konya Ev Temizliği esnasında evde bulunmak zorunda değilsiniz. Her ne kadar önlem alsak da evinizde oluşabilecek tüm problemleriniz de 24 saat içerisinde bizlere geri dönüş yapman halinde sorununu en kısa sürede çözeceğiz.

Konya Ev Temizliğin de Hizmet Kalitesini Nasıl Belirliyorsunuz?

Öncelikle müşterimiz hizmet satın alması halinde, belirtilen süre içerisinde hizmet noktasına ulaşmamız önceliğimiz. İşe belirtilen saat içerisinde başlanır ve belirtilen alanlar en güzel iş disiplini çerçevesinde temizlenir. Temizlik sonrasında iş bitiminden 30 dakika önce saha destek ekibimiz temizlenen alanları kontrol eder ve müşterilerimizden görüş ve önerileri şirket politikası olarak toplar. Müşterilerimiz için ise mutlu müşteri politikamız çerçevesinde çalışma saatlerinin bizim için bir önemi yok. Eğer temizliğinin düzgün yapılmadığını düşündüğünüz alanlarınız var ise, saha destek ekibimiz temizliği tekrar yaptırmakla mükelleftir. Kısacası en mükemmel temizliği yapmadan evinizden ayrılmıyoruz.

Ev Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz ?

Profesyonel ekibimizin müşteri odaklı ve güler yüzlü çalışma prensibimiz sayesinde kendi evimiz gibi temizliyoruz. Mutfağınızda çöpleri, mutfak dolaplarını, bulaşıklarınızı ocak duvarlarınızı ve tezgah alanlarınızı temizliyor, yerleri silerek odanızın bez değmedik bir alan olma ihtimalini kaldırıyoruz.
Oturma Odası, Mutfak, Tablolar ve Tüm İhtiyaçlarınızı Kolayca ve Kusursuzca Temizliyoruz. En Güzel Şekilde Hizmet Vermenin gayreti ve çabası içerisinde profesyonellerimizin evinizi pırıl pırıl yaptığını gözlemleyeceksiniz.

Aynı şekilde banyo temizliği, yatak odası ve ara koridorlar için de geçerlidir.Sizler de Konya Ev Temizliği hizmeti almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

2018 Yılında 246 Yeni Müşteri Bizi Tercih Etti !

Profesyonellerimizle Temizliği Yeniden Keşfet.

Eğitimli ve Deneyimli Profesyonellerimizle Ev Temizliğini Yeniden Keşfedeceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Ev Temizliği

Hizmet Kalitemizi ve Hijyen Prosüdürümüzü Görünce Fiyatlara İnanamayacaksınız…

Güvenilir Temizlik Firması Temizhanem

Profesyonellerimizden Dolayı Yaşadığınız Tüm Olumsuzluklarda Temizhanem Yanında..

Ücretsiz Temizlik Telafisi

Profesyonellerimizin Eksik veya Yanlış YaptığıTüm İşleri Telafili Tamamlıyoruz. .