Konya Temizlik Önerileri

Konya Ev Temizliği Firmaları

Konya Ev Temizliği Şirketleri

Konya ev temizliği firmaları arasına hızlı ve kaliteli bir şekilde adım atmamız, ev temizliği, ofis temizliği, mobil kapıcılık alanında müşteri memnuniyetini esas alarak, Konya ev temizliği firmaları arasında en iyi firmalar arasında yerini almak için müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmete başlamıştır. 2018 yılında başladığımız bu hizmet sektöründe Konya’da evlerinizi temizlik telafisi güvencesi ve kırılma, hırsızlık ve benzeri gibi kötü durumlarla karşılaşmanız durumunda, eviniz ve personelimiz Axa sigorta Güvencesi ile koruma altında.

Konya’da ev temizliği firmaları ararken sizlerin birçok temizlik personeli ile çalıştığını ve her defasında firma ve personel değişikliğine gittiğinizi biliyoruz. Evinizin yeteri kadar temizlenmediğini, gerekse ev temizliği konusunda mevcut evinize gelen personelin gönülsüz iş yapması sizlerin morelini bozabilir. Bu döngünün devam etmesini durdurmak ve iş bu durumlara son vermek, ev temizlik firmaları arasında müşterinin takdirini toplamak ve bu zorlu ve sıkıntılı süreçlere son vermek adına, ofis temizliği ve ev temizliği konusunda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına kurulan firmamız, Konya’da temizlenmedik ev kalıncaya kadar aynı hizmet kalitesinde ilerlemeyi, ofis temizliği ve mobil kapıcılık alanında hane ve apartman sahiplerini mutlu etmeyi hedeflemektedir.

Evi temizlemek sadece tozunu almak değildir. Eğer koku varsa kokunun kaynağına inmek, rutubet olan alanların sebebini araştırıp saha profesyonelimize gerekli bilgilendirmeyi yapmak, ve bu problemlerin ve binaların problemlerinin not edilip, fikirler sunmak kısacası evi sahiplenmek demektir. Vaktinizin kıymetli olduğunu biliyoruz ve bu zamanınızı Konya ev temizliği firmalarını arayarak harcamanızı istemiyoruz. Evinizin apartmanınızın ve iş yerinizin güvenilir bir şekilde bizlere kapılarınızı açmanız halinde, diğer Konya temizlik firmalarından farklı olduğumuzu  ilk andan itibaren hissedecek, periyodik temizlik hizmetlerimizde ne denli kontrollü ve istikrarlı temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimizi gözlemleyebileceksiniz.

Konya Ev Temizliği Şirketlerinden Ne Farkınız Var?

Konya ev temizliği şirketlerinden bizleri ayıran en büyük özellikler sırasıyla %100 müşteri mutluluğu, sigorta güvencesi ve müşteri odaklı çalışma prensibimizdir. Saha destek profesyonellerimizden temizlikçilerimize, müşteri temsilcimizden parfüm kokumuza kadar tüm hizmetlerimizi puanlayabilir, bizleri sizler için daha verimli bir temizlik firması haline getirebilirsiniz. Ayrıca ev temizliği hizmetlerinde hizmet çeşitliliğimizin yanı sıra (ütü, ilaçlama vb.) tüm hizmet alımlarınızda taksitlendirme ve kart ile ödeme gerçekleştirebilir, web sitemizden ve mobil uygulamalarımızdan 2 adımda ev temizliği siparişi verebilirsiniz.

Konya Ev Temizliğinde Yapılan Yanlışlar

  • *Markalaşmış ve kurumsallaşmış firmalardan temizlik hizmeti almak
  • *Fiyat politikası oturmamış, temizlik firmalarından hizmet almak
  • *Kaliteli temizlik ürünleri kullanmamak
  • *Ev halkının hastalıklarını (astım, bronşit vb) düşünmeyen temizlik firmalarıyla çalışmak

Konya ev temizliği hizmeti almak ve Konya’da en iyi temizlik firması ile çalışmak isterseniz, biz daima yanınızdayız.Temizhanem Konya Temizlik Firması olarak %100 müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sizlere en iyi temizlik garantisi sunmaktayız.

Konya’nın En İyi Temizlik Firması

Profesyonellerimizle Temizliği Yeniden Keşfet.

Eğitimli ve Deneyimli Profesyonellerimizle Ev Temizliğini Yeniden Keşfedeceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Ev Temizliği

Hizmet Kalitemizi ve Hijyen Prosüdürümüzü Görünce Fiyatlara İnanamayacaksınız…

Güvenilir Temizlik Firması Temizhanem

Profesyonellerimizden Dolayı Yaşadığınız Tüm Olumsuzluklarda Temizhanem Yanında..

Ücretsiz Temizlik Telafisi

Profesyonellerimizin Eksik veya Yanlış YaptığıTüm İşleri Telafili Tamamlıyoruz. .