Konya Temizlik Önerileri

Konya Ev Temizliği Fiyatları

konya ev temizliği fiyatları

Konya ev temizliği fiyatları konusunda bu makalemizde gerekli bilgi ve fiyat bilgilerini Konya piyasasının standartları eşiğinde aktarmaya çalışacağız.

Konya yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük şehri olması, alanın düz ve az engebeli olması kentsel dönüşümün hızlı ilerlemesine ve şehirleşme, apartman oranının da hızlı bir şekilde artması, kadınlarımızın maddi imkansızlıklar dolayısıyla çalışması ev temizliği ve apartman temizliği ihtiyacını getirmiştir.

Bu sorunların aşımında ve hizmet kalitesi olarak müşteri memnuniyeti esas alınmasın da en iyi temizlik firması olma vizyonuyla profesyonel ev temizliği ve profesyonel ofis temizliği konusunda hizmet alanlarını genişleterek kısa sürede fiyat belirleyen firma konumuna gelmiştir.

Konya ev temizliği fiyatları İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin aksine sabit bir temizlik politikası yürütmektedir. Örneğin İstanbul’da dolap içi temizlik, halı temizliği vb. işlemler ücret dışında olsa da, Konya Ev temizliği fiyatları içerisin de Konya’da tüm hizmetler yerine getirilmektedir.

Ev Temizliği Fiyatları Neye Göre Belirleniyor ?

Konya ev temizliği fiyatları genellikle stabil olsa da kurumsal politikamız gereği 4+1 ev ile 1+1 ev aynı fiyat politikasında yürütülemez.

Dolayısıyla ev temizliği fiyatları evin büyüklüğü önemli ölçüde değiştirmektedir. Ayrıca evin durumu da göz önünde bulundurularak fiyat teklifi sunulabilir örneğin boş ev temizliği eşyasız bir ev ortamında olduğu için temizliği daha kolaydır.

Bu yüzden 50-100 TL arasında bir fiyat teklifi sunulmaktadır. İnşaat sonrası temizlik zor ve meşakkatli olduğu için 250-350 TL arasında, normal ev temizliği fiyatları ise 120- 180 TL arasında değişmektedir. Bu temizlik fiyatları arasında ise halı yıkama, koltuk yıkama gibi hizmetler göz ardı edilerek hesaplanmıştır.

Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil Değil ?

Ev temizliği fiyatlarına normal ve standart temizlik dışında müşterilerimiz ütü, çamaşır yıkatma ve kuru temizleme, halı kıyama vb. hizmetler fiyatlar dışındadır. Diğer adreslerde  duvar silme, halı silme vb. işlevler extra ücrete tabi olsa da Konya ev temizliği fiyatların da bu standart hizmetler arasındadır. Bunun dışında ev temizliği personelini riske atacak veya ulaşılamayacak durumda olanların temizliğini Temizhanem personeli olarak gerçekleştirememekteyiz. Kolaylık sağlaması adına çeşitli aparatlar yardımıyla ulaşılamayan alanlarında temizliğinin yapılmasına gayret gösterilmektedir. Fiyatlarımız piyasa ile doğru orantılı olmakla birlikte aşırı büyük evler fiyatlarında dışında ve 30 km’den uzaklıkta olan ev temizliği fiyatlarının da yol masrafı da hesap edilerek fiyat teklifi sunulmaktadır.

Ev Temizliği Fiyatlarına KDV Dahil midir ?

Ülkemizin gelişebilmesi ve manevi öngörülerimizin gerektirdiği şekilde fiyatlarımız kdv hesaplanarak belirlenmekte, profesyonel şekilde fiyatlarımız kdv hesaplanarak belirtilmektedir. Profesyonellerimizin sigortaları da müşterilerimizin adına firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Konya Ev Temizliği Fiyatları

Profesyonellerimizle Temizliği Yeniden Keşfet.

Eğitimli ve Deneyimli Profesyonellerimizle Ev Temizliğini Yeniden Keşfedeceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Ev Temizliği

Hizmet Kalitemizi ve Hijyen Prosüdürümüzü Görünce Fiyatlara İnanamayacaksınız…

Güvenilir Temizlik Firması Temizhanem

Profesyonellerimizden Dolayı Yaşadığınız Tüm Olumsuzluklarda Temizhanem Yanında..

Ücretsiz Temizlik Telafisi

Profesyonellerimizin Eksik veya Yanlış YaptığıTüm İşleri Telafili Tamamlıyoruz. .