Konya Temizlik Önerileri

Konya inşaat sonrası temizlik

Konya inşaat sonrası temizlik

Konya inşaat sonrası temizlik denildiğinde hizmet sektöründe birçok kez karşılaştığımız sorunlardan biriside inşaattan hemen sonra kaba pisliğinde bulunduğu evler bizlere sorun teşkil etmektedir.İnşaat sonrası ev temizliği denildiğinde içinde inşaat kalıntılarının bulunmadığı evleri kastediyoruz. Bu hizmet şekli diğer hizmet türlerine göre daha zor ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Normal ev temizliğinden çok daha zor olan bu hizmet camlardan balkonlara, reklam yapışkanların dan profesyonel ve eğitimli personelin teknolojik imkanlarında yardımıyla (buharlı vakum, buharlı silme) gibi tüm işlemlerde profesyonel hizmet vermesi ile en az iki kişi tarafından tamamlanmaktadır.

Konya inşaat sonrası temizlikte Neler Yapılıyor ?

Konya inşaat sonrası temizlik sektöründe ki zorlukların tümünü biliyoruz. Ne kadar zorlu bir süreç olduğunun da farkındayız. Bu yüzden sizlere profesyonel temizlik hizmetini en iyi şekilde vermeye gayret ediyoruz. Peki bu süreç içerisinde evinizde veya iş yerinizde ne gibi hizmetler veriyoruz ?

 • *Buhar makinelerimizin yardımıyla pencereleriniz de kalan atıklar pencereleriniz zarar görmeden temizlenir.
  *Dolapların üzerindeki silikonlar kalıntı olmadan çıkarılarak temizlenir.
  *Evinizin içindeki duvarlar en az 3 kat temizlenerek parlatıcı ve özel alaşımlı organik ürünlerimizle profesyonel bir şekilde temizlenir.
  *Mutfak dolaplarınızın içi, altı, tezgahlar, musluklar parlatılarak silinir.
  *Özel malzemelerimiz ve kir çıkarıcı maddeleri ile tuvalet, fayans, lavabolar ve aynalar temizlenir. En az 2 kat temizlenerek parlatılması sağlanır. Kalıntı burakılmaz, her odanın ayrı bir temizlik ürünü vardır. Aynı temizlik ürünleri ile farklı odalar temizlenmez.
  *Parkeler ilk etapta süpürülür, kalıntı varsa çıkarılır. Daha sonrasında vakumlu temizlik aletleri vasıtasıyla tozu alınır. 3. aşamada ise parlatıcılar vasıtasıyla parkelerin ilk günkü parlaklığı kazandırılır.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik İş Planı Nasıl İşler ?

Konya inşaat sonrası temizlik te ilk etapta evin büyüklüğü, kaç personelin istihdam edileceği saha temsilcimiz tarafından analiz edilir.Kararlaştırıldıktan sonra fiyat teklifi müşteriye iletilir. Daha sonrasında en az iki kişi olmak kaydı ile alanında uzman profesyonellerimiz tarafından evin metrekaresine uygun sayıda personel yönlendirilir. Profesyoneller sabah erkenden (saat 9) ‘da işe yönlendirilir. Çalışma saatleri çerçevesinde işin bitirilmesine özen gösterilir. Eğer iş tam manasıyla tamamlanamazsa profesyonellerimiz ek mesai ile çalışmak zorundadır. Eğer çalışma saatleri içerisinde memnuniyetsiz kalmışsanız müsaitlik durumunuza bağlı olarak ücretsiz temizlik telafisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

Konya İnşaat sonrası temizlik fiyatları belirlemek kolay bir işlem değildir. Bu yüzden personelimizin bedenen ve ruhen işlerini severek yapması ön planda tutulmakta, kendilerini tehlikeye atacak iş bütününden uzak durması bakımından çok daha zor ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Dolayısıyla ev temizliğinden çok daha meşakkatlidir. Özel ürünlerin kullanımı da bir zorunluluk hale gelmektedir. Teknolojik ekipmanların sağlanması ve evinizin tertemiz olabilmesi için Konya inşaat sonrası temizlik fiyatları 250- 350 tl arasında değişmektedir.
Eğer sizlerde profesyonel telafili temizlik garantisi istiyorsanız, Temizhanem daima yanında.