Konya Temizlik Önerileri

Konya Karatay mobil kapıcılık

Konya Karatay mobil kapıcılık fiyatları

Konya Karatay mobil kapıcılık alanında uzman profesyonellerimiz ile düzenli olarak geliştirdiğimiz denetimli temizlik hizmetidir. Selçuklu bölgesinde nerede olursanız olun tüm apartman temizlik ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde tamamlamaktayız. Konya Selçuklu mobil kapıcılık hizmetimizde küçük veya büyük hanelerimiz için bütçenize uygun tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz.İster 10 daire isterseniz 100 daireye kadar olan tüm hanelere çeşitli hizmet kategorilerimiz ve bütçenize uygun hizmet çeşitliliğimizle %100 mutlu müşteri odaklı hizmet vermekteyiz.

Konya Karatay Mobil Kapıcılık Hizmeti Neyi Kapsıyor?

Konya Karatay mobil kapıcılık hizmetinden yararlanmak istediğiniz andan itibaren Temizhanem binanızı inceler. İster günlük çöp alma gibi devamlı istihdam sağlamak, isterseniz de akıllı bina yöneticiliği sayesinde bahçe, peyzaj, ortak kullanım alanlarının periyodik temizliğini zahmetsizce bizlere burakabilirsiniz. Temizhanem profesyonellerimiz saha uygulama personelimizi devamlı inceler, çalışma kalitesini kontrol ederek, en verimli şekilde hizmet vermesini sağlar. Hizmet sonrasında hizmet iş formunu doldurarak panoya asar.

Karatay Mobil Kapıcılık Hizmet Periyotları

 • * İlk etapta binalarınız saha temsilcimiz tarafından kontrol edilerek binanızın temizliğinde kaç personelin istihdam sağlayacağı analiz edilir.
  *Personellerin haftalık, günlük veya hizmet şeklinin ne olacağına karar verildikten sonra, fiyat teklifi tarafınıza sunularak sözleşme akdi iki taraflı imzalanır.
  *Personellerimiz her gün veya her hafta, düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gerekli eğitim ve bilgi aktarımı sağlanır.
  *Profesyonellerimiz temizlik hizmetini bitirdikten sonra saha temsilcimiz kontrollerini tamamlar ve olumsuzluk gördüğü anda müdahale eder.
  *Ayda birkez olmak kaydıyla hane sakinlerinin görüş ve önerilerini anket ve formlar aracılığıyla Temizhanem saha temsilcimiz kontrol ederek, mutlu müşteri politikası vizyonuyla iş teslimi yapılır.
  *Selçuklu Mobil kapıcılık hizmeti alan site sakinlerine müfredat, iş güvenliği seçenekleri anlatılır ve sigorta güvencesi ile oluşabilecek tüm sorunlardan kaynaklanan problemlere güvencemizi tahüt eder.

Konya Karatay Mobil Kapıcılık Fiyatları

Mobil kapıcılık fiyatları sitenizin temizliğinde periyodik zamanlama ve personel istihdam yapısına ortak kullanım alanlarının büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Axa sigorta güvencesi ve %100 mutlu müşteri politikamızla Konya Karatay mobil kapıcılık alanında sizlere en iyi fiyatlara, mükemmel hizmet sunacağımızı taahüt ediyoruz. Konya Mobil kapıcılık hizmetinden yararlanmak isterseniz, Konya Karatay Mobil Kapıcılık için talep formunu doldurabilir, dilerseniz de müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.