APARTMANINIZ HİÇ OLMADIĞI KADAR TEMİZ !

İster Günlük, İster Haftalık, Buharlı Temizlik Hizmetimizle Kötü Kokulardan, Ferah Apartmanlara, Sizi Temiz Bir Hizmet Serüvenine Davet Ediyoruz..
NASIL TEMİZLİYORUZ ?
FİYAT TEKLİFİ AL
Konya Mobil Kapıcılık ve Buharlı  Apartman Temizliği

Konya apartman temizliği veya Konya mobil kapıcılık olarak anılan hizmetimiz de ister günlük çöp toplama dahilinde hizmet, ister aylık apartman temizliği, isterseniz de aylık belirli günlerde temizlik hizmeti sunuyoruz. Mobil kapıcılık hizmetlerimizi eğitimli personelimiz vasıtası ile tamamlamaktayız. %100 mutlu müşteri politikamız ve aylık anket formlarımızla dilediğiniz hizmet kalitesinde Temizhanem farkı ile  hizmet alabilirsiniz.
* Aylık anket formları ile temizliği dilediğiniz şekilde yönetin..

*Buharlı temizlik hizmetimizle kaliteli temizlik hizmetini yakından inceleyin..

*Dilediğiniz saat ve periyotlarda temizliğin zamanını siz belirleyin

*Axa Sigorta güvencesi ile hanenize aldığınız personelin güvenliği bize emanet.. 

Buharlı Temizlik

Eğitimli Personel

Axa Sigorta Güvencesi

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetimizde Apartmanınızın büyüklüğüne veya ortak kullanım alanlarının genişliğine göre değişmektedir. 1 iş günü içerisinde kaç personelin ne denli iş yapabileceğini dikkate almaktayız.

Dilerseniz alanında uzman profesyonellerimiz ile apartman/site temizliğinin yanı sıra bahçivanlık hizmeti, teknik detay hizmeti, apartman yönetimi sistemlerimizi opsiyonel olarak talep edebilirsiniz.

Temizhanem ekibimize güvenimiz sonsuz. Fakat oluşabilecek tüm sorun ve durumlara karşı Axa Sigorta güvencesi ile herhangi oluşabilecek sorunlar karşısında 48 saat içerisinde bizlere geridönüş yapmanız halinde 350.000 Tl’ye kadar zarar tanzimi sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Temizhanem personeli aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Temizhanem saha profesyonelimiz ekibimizin temizliğini iş sonu kontrol etmekle mükelleftir. Aksi bir durumla karşılaşılması, ofis temizliği nden memnun kalınmaması halinde gerekli personel ile ilgili işlem başlatılır, siz müsait olduğunuz anda ücretsiz olarak sizlere telafi  temizlik profesyoneli yönlendirmekteyiz.

Temizhanem kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesilebilmektedir.Ayrıca konya temizlik firması olarak tüm personellerimizin çalıştığı süre boyunca sigorta güvencesi Temizhanem’den.

Saha temsilcimiz hizmet verilecek apartmanı inceler ve fiyat teklifini, çalışma prensiplerini sunar. Hizmet alınmaya başlanarak haftalık, aylık veya tek seferlik hizmet politikası belirlenir.Hizmet tamamlandıktan sonra yapılan iş akışı sitenin panosuna asılır ve aylık olarak anket formları ile personellerin daha iyi çalışmasına katkı sağlanır.

Apartmanınız ve Siteniz de devamlı temizlik hizmeti alacak hanelerimiz bizleri denemeleri açısından ilk ay sözleşme yapmamaktayız. 2. Ay anket formlarımız dan olumlu dönüşleri raporlayarak sizlere en iyi hizmeti verebileceğimizi taahüt ediyoruz ve yıllık veya 6 aylık sözleşmeli olarak hizmet veriyoruz.

Profesyonellerimiz tarafından oluşabilecek sorunlara karşı Axa sigorta güvencesiyle 72 saat içerisinde müdahale ediyoruz. Sorunlarınız anında  veya hasar temininde Temizhanem Güvencesi altındasınız.

NEDEN TEMİZHANEM ?

konya en iyi temizlik şirketi
ONLİNE REZERVASYON
Web Sitemiz ve Mobil Uygulamamız Üzerinden İstediğin Gün ve Saat Hizmet Satın Al. 
konya sigortalı temizlik şirketleri
SİGORTA HİZMETİ
Evinde ve İş Yerinde, Personelimizden Kaynaklı Tüm Sorunlarda, 250.000 Tl Teminat Güvencesi
konya sigortalı temizlik şirketleri
TEMİZLİK TELAFİSİ
İş Sonunda Kontrollerimiz Sırasında Gözden Kaçan Hizmetimizde Ücretsiz Temizlik Telafisi. 
konya en iyi temizlik şirketi
%100 Mutluluk
Temizhanem olarak herzaman yanınızdayız. 7 / 24 bizlere ulaşabilir, sorunlarını iletebilirsin. 

TEMİZHANEM KALİTESİNİ KEŞFEDENLER !