Konya Temizlik Önerileri

Konya Mobil Kapıcılık ve Apartman Temizliği

Konya Mobil Kapıcılık ve Apartman Temizliği

Konya mobil kapıcılık sektörü son yıllarda hızla artmaktadır. Bunun sebeplerinden biriside apartmanlarda sabit kapıcı hizmetinin maliyet olarak daha fazla ve uğraşlı olmasıdır. Sabit bir kapıcıya Konya’da ücretsiz bir daire, sigorta ve maaş haklarını sunmak zorundasınız. Kapıcının çalışma standartlarını, problemlerini izin anında yerine bakacak personeli temin etmek zorundasınız. Tüm bu sorunlara çözüm üretebilmek, hukuksal ve sahadaki sorunların tümüne hızlıca cevap verebilmek adına alanında uzman, tecrübeli ve güvenilir personellerimizle Konya mobil kapıcılık alanında profesyonel hizmet veriyoruz.

Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti Nedir?

Konya mobil kapıcılık hizmetini Temizhanem ekibine teslim ettiğiniz andan itibaren personellerin takibi, hizmet kalitesi, sigorta ve maaş gibi hiçbir işlem sizleri günlük hayatınızdan uzaklaştırmaz. Sözleşmemizi ve iş akdimizi imzaladığınız andan itibaren %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verilmeye başlanır.Apartmanınızda hanenizin sayısı ne kadar çok veya az olursa olsun tüm maddi bütçeye uygun hizmet çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Dilerseniz Konya mobil kapıcılık hizmetinize tamir, günlük hizmet, bahçivanlık hizmetlerini de ekleyebilirsiniz.

Konya Mobil Kapıcılık Fiyatları

Konya mobil kapıcılık fiyatları hizmetimizin çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. İsterseniz başlangıç olarak sadece binalarınızın temizliğini talep edebilir, dilerseniz de bunlara ek günlük çöp alma, bahçe bakımı, ortak kullanım alanlarının bakım ve tamir işlemlerini Mobil Kapıcılık hizmetimizin yanında ek olarak talep edebilirsiniz. Her bütçeye uygun hizmeti Temizhanem farkı ile sizlere getirmekteyiz.

Neden Temizhanem Mobil Kapıcılık?

Konya mobil kapıcılık hizmeti sunan Konya’da birçok firma mevcut. Bunların yanı sıra dışarıdan şirket kurmadan mobil kapıcılık hizmetini sunan bireylerde mevcut. Fakat Temizhanem farklı ile hizmet almaya başladığınız andan itibaren personellerle birebir uğraşmak zorunda kalmazsınız. Temizlik malzemelerimizin kalitesinden şüpheye düşmez, personelden gelebilecek tüm mağduriyetlere karşı axa sigorta güvencesiyle garanti altındasınız. Bizler alanında uzman personelimizle çalışmakta, tüm sorunlulukları güvencemiz altına almaktayız. Sizlerde Konya mobil kapıcılık hizmeti talep ediyorsanız buradan detaylara ulaşabilir yada telefon numaralarımızdan bizleri arayarak ücretsiz fiyat teklifi ve keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.Ayrıca bizleri ücretsiz deneyebilmeniz için sizlere ilk ay yarı fiyatına hizmet veriyoruz.Memnun kalmamanız durumunda 1 yıllık sözleşme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Konya Apartman Temizliği

Apartmanınız ve Daireleriniz Temizhanem Ayrıcalığıyla Hiç Olmadığı kadar daha temiz ve daha ferah. Sizlerde Apartman temizlik firması arayışındaysanız ve korkularınızı geride burakmak istiyorsanız Temizhanem profesyonelleri düzenli temizlik ve teknolojik ekipman liderliğiyle hizmetinizde.

Konya Mobil Kapıcılık ve Apartman Temizliği

Profesyonellerimizle Temizliği Yeniden Keşfet.

Eğitimli ve Deneyimli Profesyonellerimizle Apartman Temizliğini Yeniden Keşfedeceksiniz.

Kaliteli ve Koordineli Apartman Temizliği

Hizmet Kalitemizi ve Hijyen Prosüdürümüzü Görünce Fiyatlara İnanamayacaksınız…

Uygun Fiyatlarla Mobil Kapıcılık Firması Temizhanem

Profesyonellerimizden Dolayı Yaşadığınız Tüm Olumsuzluklarda Temizhanem Yanında..

Apartman Temizliği Fiyatları Konya

Apartman Temizliği Fiyatlarımızı Aylık, Haftalık veya Günlük Olarak Alabilirsiniz.