TEMİZ BİR OFİS ARTIK MÜMKÜN

Ofisiniz için Tek Seferlik veya Düzenli Ofis Temizliğinizi Yaptırabilir, Formumuzu Doldurarak Fiyat Teklifleri Alabilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ AL
FİYAT TEKLİFİ AL

Ofis Temizliğinizde 
Premium Hizmet Kalitesi

Konya ofis temizliği konusunda nedenli zorlu süreçler yaşadığınızı biliyoruz. Tüm bu zorluklara profesyonellerimiz ile son veriyoruz. Çalışmanızı engellemeden eğitimli personelimiz ile işinize layık en iyi hizmeti veriyor, ofis temizliği alanında %100 Mutlu Müşteri Politikamızla hizmet sunuyoruz.

ofis temizliği meram

%100 Ayrıntı

Ofisinizin Tüm Ayrıntıları Temizlenerek Silinmedik Yer Kalmaz..
2 kişi ofis temizliği

Minimum Sessizlik

Eğitimli Personelimizle İşlerinize Ara Vermeden Devam Edin..
konya ofis temizligi logo

Temizlik Telafisi

Beğenmediğiniz Anda, Ücretsiz Temizlik Telafisi veya Para İade Garantisi
temizhanem güvenli ev temizliği

Axa Sigorta Güvencesi

Ofisinizde Meydana Gelen Tüm Olumsuzluklarda, Güvencedesin..

Periyodik Temizlik Hizmetleri İçin, Müşteri Temsilcimizden Görüşme Talep Edebilir, Özel Fiyat Teklifleri ile Bütçene Uygun Haftalık, Aylık veya Günlük Ofis Temizliği Talep Edebilirsin..

ofis-temizligi-karatay

Ofis Temizliği hizmetlerinizde ofisin büyüklüğüne göre işlerinizi aksatmadan hızlıca bitirebilmesi için personel değerlendirmesi firmamız tarafından yapılmakta standart ofis ortamlarına ise 1 personelimizi yönlendirmekteyiz.

Her gün ve saat ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz mesai saatleri sonrasında da profesyonellerimizi yönlendirebiliriz.

Temizhanem ekibimize güvenimiz sonsuz. Fakat oluşabilecek tüm sorun ve durumlara karşı Axa Sigorta güvencesi ile herhangi oluşabilecek sorunlar karşısında 48 saat içerisinde bizlere geridönüş yapmanız halinde 350.000 Tl’ye kadar zarar tanzimi sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Temizhanem personeli aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Temizhanem profesyonelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli anlaşmalı olarak göndermekteyiz.

Temizhanem saha profesyonelimiz ekibimizin temizliğini iş sonu kontrol etmekle mükelleftir. Aksi bir durumla karşılaşılması, ofis temizliği nden memnun kalınmaması halinde gerekli personel ile ilgili işlem başlatılır, siz müsait olduğunuz anda ücretsiz olarak sizlere telafi  temizlik profesyoneli yönlendirmekteyiz.

Ev Temizliği veya ofis temizliğinizi isterseniz kredi kartınız ile taksitli ödeme yöntemlerini web platformumuzdan sağlayabilir, dilerseniz temizlik hizmeti aldıktan sonra mobil teknoloji sayesinde evinizde de kredi kartı ve nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz..

Temizhanem kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesilebilmektedir.Ayrıca konya temizlik firması olarak tüm personellerimizin çalıştığı süre boyunca sigorta güvencesi Temizhanem’den.

TEMİZ OFİSLER