Konya Temizlik Önerileri

Konya Temizlik Şirketleri

Konya Temizlik Şirketleri

Konya temizlik şirketleri arasında zorlu bir rekabet eğilimi baş göstermekteyken, bu firmalar arasında ev temizliği veya inşaat sonrası temizlik hizmetleri tamamlıyoruz. Tüm temizlik firmalarının yapacağı işlemlerde sizlerin ne denli zorlu bir süreç geçirdiğinizin farkındayız. Evinizi ve ofisinizi temizlerken, sizlerin tüm temizlik şirketleri arasında,  en iyi temizlik hizmetini hangi firmanın verdiği konusunda rahatsızlıklar yaşadığınızın farkındayız. Bu yüzden Konya’da en iyi temizlik şirketi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


Konya Temizlik Şirketleri

Konya temizlik şirketi personellerinin en iyi temizliği sunmak için üstün gayret harcadığını gözlemliyoruz. Bu nedenle her temizlik şirketi yoğun çaba sarf etmektedir. Bizlerde bu sorunları aşabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Ayrıca personellerimizin daha prensipli işlem yapabilmelerini sağlamak, güler yüzlü bir hizmet sağlamaları. İşlerini en güzel şekilde mutlu olarak yapabilmeleri en önem verdiğimiz nokta. Personellerimizi ise alırken, gözlerindeki ışığa bakıyoruz. Hayat enerjisini bizlere yansıtan profesyonellerimiz olarak bu hizmeti yerine getirebilecek,personellerimizle bu serüvene başlıyoruz.

Yaklaşık 60’a yakın personelimiz arasında anketler yapıyor, müşterilerimizin düşüncelerini çok fazla önemsiyoruz. Eşimi en iyi yaptığını düşündüğümüz profesyonellerimizi altın ve özel hediyelerimiz ile teşvik ediyor. Gerek online anket formlarımızla, gerekse saha destek personelimizi, hizmet sonrasında görüş ve önerilerinizi bildirmeniz, hizmet kalitemizi sürekli arttırmamızda büyük rol oynamaktadır.

Neden Konya Temizlik Şirketi Tercihiniz Temizhanem Olmalı ? 

Konya temizlik şirketleri arasında en iyisi olmayı hedeflerken personelimizin mutluluğunun ev temizliğine veya ofis temizliğine doğrudan yansıdığını deneyimlerimiz sonucunda gözlemliyoruz. Profesyonellerimizin mutluluğunu en ön plana çıkarmayı vizyon haline getirdik ve maddi ve manevi imkanlarımızı seferber ederek kocaman bir temizlik firma ailesi olmayı hedefledik. Amacımıza en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz. Temizhanem olarak ofis temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve mobil kapıcılık hizmetlerimizde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca Konya’nın en iyi temizlik şirketi olmakla birlikte Konya mobil yöneticilik alanında da sizlere en iyi hizmet garantisi sunmak en büyük amacımız.

Diğer Temizlik Şirketlerinden Farkınız Nedir? 

Mobil yöneticilik Konya’da pek yaygın olmayan bir sektör. Kentsel dönüşümün hızlanması ve müskakil evlerin artması ile insanlar toplu halde yaşamaya başlamış, bireysel yaşamın getirmiş olduğu alışkanlıklar dolayısıyla haneler içinde birtakım sonu gelmeyen problemler ve çözümlenemeyen huzursuzlukların çıkması, insanları mutsuz bir yaşama itmiştir.


Tamda bu alanda kimsenin bu sorun ve sıkıntılarla uğraşmak istemediği, kapısına sorunlu kimselerin gelmesini istemediği durumlarda apartman yöneticiliği kimsenin istemediği bir durum olmuş, huzurlu ve mutlu yaşanılacak bu hanelerde bakımsız apartmanların çokluğu, mobil yöneticilik arayışını hızlandırmıştır. Tam bu noktada Konya temizlik şirketlerinin de yapacağı mobil yöneticilik hizmeti bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Mobil kapıcılık hizmetlerinde iş artırımını hedeflediğimiz bu sektörde, sizlere en iyi Konya Temizlik Şirketleri olma yolunda elimizden geldiğince var gücümüzle çalışarak takdirinizi kazanmayı hedeflemekteyiz.

Konya Temizlik Şirketleri Arasında Neden Temizhanem ? 

Diğer temizlik firmalarından farkımız profesyonellerimizin işlerini severek yapmalarından kaynaklanmakta. Gerek ücret ve sosyal olanaklar bakımından, gerekse sigortalılık esasına bağlı olarak temizhanem ekibi işini daima severek yapar. İşin bilincinde olmayan, insanları mutlu etmekten hoşlanıyoruz. Kendi mutluluğunu yakalayamamış, sürekli daha fazlasını talep eden bir çalışma arkadaşı ile yollarımızı daima ayrı tutmaktayız. Biz bir aileyiz. Her ne kadar kazanmak olsa da amacımız. Hep birlikte kazanmanın önemini ve ihtiyacını her fırsatta hem kendimize hemde profesyonellerimize aktarmaktayız. Sosyal şart ve sorumluluklarımızı yerimize getirdiğimizi düşünerek, profesyonellerimizin de bizimle severek çalışmasını sağlıyoruz. Profesyonellerimiz arasında işi severek yapmasını ve teşvik etmesi için kendi aramızda aylık ödüller planlıyor ve küçük ödüller ile işlerimizi daima en iyi şekilde ön plana taşıma gayreti içerisine giriyoruz. Ev ve ofis temizliği firmaları arasında bir çok firmanın içerisinde önümüzdeki günlerde marka haline gelmeyi planlamaktayız.

Konya’nın En İyi Temizlik Şirketi Temizhanem

Profesyonellerimizle Temizliği Yeniden Keşfet.

Eğitimli ve Deneyimli Profesyonellerimizle Ev Temizliğini Yeniden Keşfedeceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Ev Temizliği

Hizmet Kalitemizi ve Hijyen Prosüdürümüzü Görünce Fiyatlara İnanamayacaksınız…

Güvenilir Temizlik Firması Temizhanem

Profesyonellerimizden Dolayı Yaşadığınız Tüm Olumsuzluklarda Temizhanem Yanında..

Ücretsiz Temizlik Telafisi

Profesyonellerimizin Eksik veya Yanlış YaptığıTüm İşleri Telafili Tamamlıyoruz. .