Konya Temizlik Önerileri

Konya villa temizliği

Konya villa Temizliği, Konya villa temizliği fiyatları, Meram Villa Temizliği

Konya villa temizliği hizmetleri Temizhanem ekibi tarafından profesyonel ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır. Villanız da her detayın ve her alanın önemli olduğunu biliyoruz. Özel organik ürünlerimizle en az 3 profesyonelimiz tarafından 1 işgünü içerisinde yapılan hizmet tutarı tarafınıza yansıtılmaktadır. Temizhanem kurumsal yapısı, %100 müşteri memnuniyeti kalitesiyle villanız da oluşabilecek tüm problemlere 72 saat içerisinde Axa sigorta güvencesiyle müdahale eder. Villanız da ki biblolardan tablolara en uç noktalardan, en yüksek ulaşılmayan alanlara kadar titizlikle temizlenir.

Temizhanem kurumsal müşteriye bakış açısı ile personellere müdahalede bulunma gereksinimi duymassınız. Problemlere son derece şeffaf yaklaşan, hırsızlık, kırılma, bozulma gibi personele dayalı tüm problemlerde Temizhanem axa sigorta güvencesi daima yanında.

Konya Villa Temizliği Fiyatları

Konya Meram bölgesinde ve Selçuklu bölgesinde yaygınlaşan villalar genellikle 350 m2 üstünde olduğu için 3 profesyonelimiz, çalışma saatleri içerisinde profesyonel olarak temizlenmektedir. Temizhanem %100 mutlu müşteri politikasıyla saha temsilcilerinin kontrolünde evinizin içini, camlarını, bahçenizin peyzajını, ortak kullanım alanları, holler gibi tüm alanlar için profesyonel fiyat verir. Konya Villa temizliği niz de saha temsilcimiz tüm alanlarınız temizlenirken kontrol eşliğinde temizlik hizmeti verir. Temizlik sonrasında ise görüşleriniz bizler için önemlidir. Konya villa temizliği fiyatları genellikle 350 – 600 tl arasında değişmektedir. Eğer ev temizliği hizmetlerinin dışında bahçe bakımı vb. işlemler yapılacaksa ayrı fiyat politikası izlenir.

Eğer villanız içerisinde garaj, peyzaj gibi işlemler kaç iş günü sürecekse o fiyat üzerinden anlaşma yapılır. Fiyat teklifi sunulurken saha temsilcimiz sizleri ziyaret ederek, temizlik alanını görür ve periyodik temizlik hizmetleri istiyorsanız kampanya ve fırsatlar için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.Eğer periyodik hizmet kısmında mutabık kalınırsa, sizlere en iyi fiyatları sunmak için saha temsilcimiz sizleri ziyaret edecektir.

Sizlerde Konya villa temizliği hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, Temizhanem premium hizmet ile %100 mutlu müşteri politikamızdan faydalanabilir, temizlik, hizmetçi, peyzaj gibi tüm kapsamlı hizmetlerden, Temizhanem güvencesiyle faydalanabilirsiniz.Ayrıca villanız da oluşabilecek tüm sorunlara karşıda 72 saat içerisinde Axa sigorta güvencesiyle müdahale ediyoruz.

Konya Villa temizliği fiyatları hakkında bilgi almak, villanız için periyodik hizmet veya peyzaj, hizmetçi, garaj temizliği, ev temizliği gibi hizmetlerin detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.