Konya Temizlik Önerileri

Konya’nın En İyi Temizlik Şirketi

konyanın en iyi temizlik şirketi

Konya’nın en iyi temizlik şirketi arayış ve birçok temizlik firması denediğinizin farkındayız. Makine ile temizlik yapmadan paspas çeken ile de karşılaştınız, randevu saatine zamanında gelmediğinin, baştan savma temizlik yaptığını gördüğünüzü ve birçok temizlik şirketini denediğinizi biliyoruz. Konya’da temizlik şirketlerinden soğumuş, aramaya çekinen bir toplum mevcut. Haliyle evlerimiz özelimizi açtığımız temizlikçilere, güvene dayalı bir hizmet anlayışını aradığınızın da farkındayız. Tüm bu eksiklikleri uzun uzun gözlemleyerek, Temizhanem olarak Konya’nın en iyi temizlik şirketi olmayı hedefledik. Temizlikçinize alıştınız ve hataları olsa da görmezden geldiğinizi de biliyoruz. Bu yüzden sizlere güven duymanız için sigorta güvencesi ve hizmet kalitemize güvendiğimizin kanıtı olarak telafi temizlik hizmeti sunuyoruz. Temizhanem evlerinizi bizlere açtığınız andan itibaren evinizi kendi evimiz gibi sahiplenir, profesyonellerimiz kendi evini temizliyormuş gibi profesyonel bir hizmet sunar.

Eli hızlı, yaptığı işi seven, temizliğin detaylarını en ince detaylarına kadar çözebilen, aldığı maaştan ve çalışma saatlerinden memnun olan profesyonellerimizin Temizhanem markasını en iyi sahipleneceğine eminiz. Bizlerin en büyük destekçisi sizlerin memnuniyeti. Ev temizliği, ofis temizliği inşaat sonrası temizlik ve dilerseniz de yarım gün ev temizliği hizmetimizi de aynı görüş ve prensip doğrultusunda aynı kalite ve prensip anlayışı ile hizmet veriyoruz. Sağladığımız olanaklar dolayısıyla sektörde zorluk ve rakiplerimiz konusunda oldukça güçlü bir pazara girmeyi göze aldık. Hızlı ve dikkat çekici bir paylaşım yaptık. Kalitemizden herkezin haberi olsun, memnun kalmayan temizlikçiler ile çalışmak zorunda kalmayın istedik ve bunu kampanya ve duyurularımızla güçlendirdik. www.temizhanem.com adresimizde ücretsiz çekiliş hizmetleri ile ücretsiz ev temizliği hediye ettik birçok aileye. Geri dönüşleri ölçtük ve analiz ettik. Personellerimizi buna göre değerlendirdik ve yineledik. Şimdi Konya’nın en iyi temizlik şirketi olma yolunda deneyimlerimiz ve gözlemlerimiz çerçevesinde iddalıyız ve profesyonellerimize ve kendimize güveniyoruz.Peki bizim diğer temizlik şirketlerinden farkımız ne?

 

Neden Konya’nın En İyi Temizlik Şirketi Temizhanem

*Aktif personel ve güleryüzlü ekibimiz ile daima başarılı olmayı amaçladık

*Psikoteknik ve davranış eğitimlerimizle sürekli personelimiz eğitim ve seminerlerini tamamlamakta, temizlik ve hijyen kurallarına azami oranda dikkat edilmekte.

*Kurumsallığımız için web teknolojisine reklam vermek yerine sizlerin Konya’nın en iyi temizlik şirketi Temizhanem olarak anılmasına ve reklam çalışmalarımızın hızlanmasına çaba harcıyoruz.

*Yaptığımız işi çok seviyoruz ve gülen haneler ve tertemiz yuvalarda çocuklarımızın hijyen içinde büyümesi bizlere büyük mutluluk veriyor.

*Çalışmalarımız üzerinden maximum ücret kazanarak profesyonellerimizin üzülmesine ve yaptığı işleri sevmeyerek yapmasına asla müsaade etmiyoruz.

*Ücretsiz temizlik evinizde , ofisinizde ve tüm kurumsal çözümlerinizde.

*Sigorta güvencesiyle evinizde, ofisinizde ve hanelerinizde oluşabilecek tüm riskleri ve olumsuzlukları karşılıyoruz.

*Müşteri odaklı çalışırken işini en iyi yapan ve yapmayan olarak çalışanlarımızı daha iyi hale getiriyor, en iyi temizlik personelini bulma konusunda devamlı yenilikçi çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

*Sizleri seviyoruz, güçlüyüz ve sizden gelen tepkiler ve öneriler bizlere ilham veriyor.

 

Sizde Konya’nın en iyi temizlik şirketi arayışı çabasın daysanız Temizhanem ekibi olarak her zaman yanınızdayız ve Konya’da temiz olmayan hane kalmayıncaya kadar çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde tamamlayacağız.