TEMİZHANEM

Konya Ev ve Ofis Temizliği hizmetlerinde ne denli zor bir süreç yaşandığının farkındayız. Orta büyüklükte apartmanlarda yönetici, gider gelir kalemi gibi kafanızı ağrıtacak bir çok sorunun ortadan kalkması için kurulmuş profesyonel bir sistemdir. Daha iyi ve yaşanılır Konya için mutlu müşteri vizyonunu önde tutarak kurumsallaşma yolunda ilerlemekteyiz.

Haftanın 7 Günü sabah 08:00 – 19:00 saatleri arasında saha desteği sunmakta, web sitemizden veya müşteri hizmetleri hattımızdan 24 saat destek sağlayabilmekteyiz.

%100 Mutlu Müşteri vizyonumuzla evlerinizin kapısını bizlere açtığınız andan itibaren, personelimizin diksiyon ve konuşmasına kadar bir çok seminer düzenlemekte, personelimizin temizliğinden herhangi bir sorun oluşması anında, ücretsiz telafi hizmeti vermekte, personellerimizi almaya gelen saha destek personelimiz anket formunda gerekli alanların yeteri kadar temizlendiğinin analizini yapmaktadır.

Sigorta ve iş güvenliği konusunda Temizhanem tüm sorumluluğu hizmet almaya başladığınız andan itibaren üstüne almakta, sizi hiç bir konuda uğraştırmamaktayız. 🙂

Temizlik hizmetinden yararlanmak istemeniz durumunda , web sitemizden online ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde not kısmına anahtarı bırakacağınız kişi ve irtibat telefonunu yazmanız yeterli. Evinize Geldiğinizde Temizhanem farkını gözlemleyebileceksiniz. 🙂

Web platformumuza üye olmadan da temizlik hizmeti alabilirsiniz. Telefon üzerinden bizlere ulaşmanız anında ön siparişiniz alınmakta, evinize veya ofisinize ulaşmadan önce güncel telefon numaranızdan teyit telefonu almaktasınız.

Ev Temizliği veya ofis temizliğinizi isterseniz kredi kartınız ile taksitli ödeme yöntemlerini web platformumuzdan sağlayabilir, dilerseniz temizlik hizmeti aldıktan sonra mobil teknoloji sayesinde evinizde de kredi kartı ve nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz..

Temizhanem.com Ekibi ev temizliği, ofis temizliği gibi hizmetlerimizde personelimiz sabah temizlik esnasında kahvaltı vs. gibi durumlar istemeyeceklerdir. Öğle yemeğini personelimiz kendi tedarikleri doğrultusunda yapmakta ve bu esnada 60 dakika yemek ihtiyaç molası vermektedirler.

Ev ve ofis temizliği hizmetimizde, evinizin tamamen temiz olabilmesini sağlamak amacıyla 150 m2’ye kadar olan evlerinize 1 kişi, 150 m2 ve üstü olan evleriniz için ise 2 temizlik personeli yönlendirmekteyiz. Daha büyük ofis ve evleriniz için, ekibimizin sınırı yok 🙂

KONYA OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis Temizliği hizmetlerinizde ofisin büyüklüğüne göre işlerinizi aksatmadan hızlıca bitirebilmesi için personel değerlendirmesi firmamız tarafından yapılmakta standart ofis ortamlarına ise 1 personelimizi yönlendirmekteyiz.

Her gün ve saat ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz mesai saatleri sonrasında da profesyonellerimizi yönlendirebiliriz.

Temizhanem ekibimize güvenimiz sonsuz. Fakat oluşabilecek tüm sorun ve durumlara karşı Axa Sigorta güvencesi ile herhangi oluşabilecek sorunlar karşısında 48 saat içerisinde bizlere geridönüş yapmanız halinde 350.000 Tl’ye kadar zarar tanzimi sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Temizhanem personeli aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Temizhanem profesyonelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli anlaşmalı olarak göndermekteyiz.

Temizhanem saha profesyonelimiz ekibimizin temizliğini iş sonu kontrol etmekle mükelleftir. Aksi bir durumla karşılaşılması, ofis temizliği nden memnun kalınmaması halinde gerekli personel ile ilgili işlem başlatılır, siz müsait olduğunuz anda ücretsiz olarak sizlere telafi  temizlik profesyoneli yönlendirmekteyiz.

Ev Temizliği veya ofis temizliğinizi isterseniz kredi kartınız ile taksitli ödeme yöntemlerini web platformumuzdan sağlayabilir, dilerseniz temizlik hizmeti aldıktan sonra mobil teknoloji sayesinde evinizde de kredi kartı ve nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz..

Temizhanem kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesilebilmektedir.Ayrıca konya temizlik firması olarak tüm personellerimizin çalıştığı süre boyunca sigorta güvencesi Temizhanem’den.

ZARARLARA KARŞI SİGORTA

Temizhanem profesyonellerimize güveniyoruz ama onlar da istemeden bazı zararlara neden olabiliyor. Ancak bunları senin düşünmene hiç gerek yok. Evinde oluşacak her türlü zarara karşı, AXA Sigorta tarafından 250.000 TL’ye kadar güvence altındasın!

Evinde oluşan herhangi bir problemi hizmet tarihinden 72 saat sonraya kadar Temizhanem’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak. Daha fazla ayrıntı için AXA Sigorta sayfasını ziyaret edebilirsin!

DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ ?

Ev ve ofis temizliği hizmetlerimizde 1 personelimizi yönlendiriyoruz. Temizliğinizde herhangi bir aksi durum çıkmadığı müddetçe sabah 08:30 Akşam 18:30 saatleri arasında ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel olarak koltuk ve halı yıkama hizmetimiz şuan için yok fakat Konya temizlik hizmetleri kapsamı dışında sana yardımcı olabilmek bizleri mutlu etmekte. Önerebileceğimiz birkaç firma mevcut ve bu işten komisyon talep etmeyeceğimizden emin olabilirsin 🙂

Ev ve Ofis Temizliği hizmetlerimiz içerisinde camlarınız içten silinir. Dışarıdan temizlik personellerimizin can güvenliğini sağlamak adına yetişebilecekleri alanları el ile (kendilerini riske atmayacak şekilde) yetişemedikleri alanları da özel aparatlarımız sayesinde elimizden geldiğince temizlemeye çalışmaktayız. Saha kontrol personelimiz dış cam temizliğinde puanlama yapmamaktadır.

Kesinlikle böyle birşey yapmana gerek yok. Ofis anahtarı veya ev anahtarını kimden teslim alınacağını not kısmına yazmanız durumunda, temizlik personelimiz profesyonel bir şekilde hizmetini yerine getirecektir. Bunun yanı sıra saha denetim ekibimiz iş bitiminde sizlere temizlik raporunu sunacak, beğenmemeniz durumunda saat kaç olursa olsun beğenmediğiniz alanların temizliğini yaptıracaktır.

Ev ve Ofis temizliği nin zorlu ve meşakkatli bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu yüzden mutlu müşteri politikamız sayesinde çalışanlarımızın da haklarını göz önünde bulundurarak sizleri memnun etmeyen temizlik personelleri ile çalışmamaktayız. Eğer kötü bir durum yaşanmışsa, telafi temizlik hizmetimizden yararlanabilirsin. Sen rahatla ve bize güven.. 🙂