Konya Temizlik Önerileri

Meram temizlik şirketleri

Meram temizlik şirketleri

Meram temizlik şirketleri

arasında profesyonel hizmet veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ve kalite standartları çerçevesinde Meram Temizlik Şirketleri arasında 2018 yılında hizmete başlamış, kurumsal portföy ağı ve %100 mutlu müşteri vizyonuyla hizmet vermeye başlamış, 2019 yılında tüm ofis ve evlere yaygın hizmeti vermeyi hedefledik.

Bugün Meram temizlik şirketlerinin yanı sıra Konya’nın tüm ilçelerine temizlik hizmeti veren temizhanem, topluma çevreye ve tüm hanelere yararlı olabilmek için azami çaba göstermektedir. Yasalarına vergilerine ve sosyal hak ve bireylerin yaşam standartlarını iyileştirmek, kolaylaştırmak amacıyla kurulan temizhanem hızlıca hedeflerine ulaşmaktadır. Merak temizlik şirketleri müşteriye ulaşmamızda anahtar kelime özelliği taşısa’da, çalışan ve temizliğe ihtiyaç duyan çevrenin yoğunluğu, Maddi olarak imkanı geniş bir bölge olması meram temizlik şirketlerinin yoğunlukla çalıştığı bölge olmuştur.

Hizmet kalitemizin yanı sıra sizlere sunduğumuz temizlik hizmetinde AXA sigorta güvencesiyle evinizi ve işyerinizi güvence altına alıyoruz. Profesyoneller’imizin vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda, eğer hizmetten memnun kalmazsanız, temizlik telafi garantisi sunmaktayız. Profesyonellerimiz her ay almış oldukları iş disiplini, temizlik eğitimi gibi seminerlerimizle bilinçlendirilir. Hitabet ve konuşma üslubuyla kurumsal kimliğimizi yansıtmaktadır. Bunların yanı sıra meram apartman yönetimi konusunda teknik kontrol, temizlik, yasal sorumluluklar ve ödeme sistemleri, huzursuzluk , problem oluşturan komşuluk ilişkileriyle alakalı hukuksal ve refah seviyesinin profesyonel bir şekilde iletilmesi amacıyla hizmet vermektedir.

Meram Ev Temizliği

Meram ev temizliği arasında en çok tercih edilen firma olmamızın sebeplerinden en birincil etkisi temizlik sonrasında müşterinin arkasında durmamız. Profesyonellerimizin eğitim ve ücret refahı yeterli olması, temizlik telafi garantisi diğer Meram temizlik şirketlerinden bizleri ayıran en büyük farklardan birisi adli sicil kayıtları kontrol edilen, sigortalı ve tecrübeli profesyonellerimiz sayesinde yüzlerce evin temizliğinde %90’na varan mutluluk oranı yakalamış olmamız, ev temizliği firmalarından ayıran özelliklerden birisidir. Üstelik evinizin temizliği tamamlanana kadar evinizden ayrılmıyoruz.
Sizde Meram Temizlik Firmaları arasında en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla almak istiyorsanız, Konyanın en iyi temizlik şirketi temizhanem daima yanında.Bizlere müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir, dilerseniz web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.