Not: Fotoğrafsız İş Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır. Lütfen Formu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurunuz.. 

Konya Merkeze en fazla 25 km. Uzaklıkta olabilirsiniz.

Kaliteli ve Yepyeni Bir Dünya'ya Adım Atmaya Hazır mısın ?

MUTLULUK PROJEMİZE ORTAK OLUN !

Temizlik hizmetlerimiz mobil kapıcılık, ev temizliği, ofis temizliği, mobil yöneticilik ve tamir olarak birçok kategoriden oluştuğu için senin hangi işi sahiplendiğine bağlı.Her bir hizmet kategorisi farklı ücretlerden oluştuğu için senin becerin ve azmin doğrultusunda, ücretini sen belirlersin.

İstediğin gün ve saat çalışmakta özgürsün. Dilersen kendi işlerini de takip edebilirsin. İş sizlere sunulur ve kabul ederseniz iş paylaşımını kabul edersiniz. Böylelikle yoğun çalışma temposunu hem bizlere, hemde müşterilerimize yansıtmamış olursun.Temizhanem ile hem çalışanlar hemde müşteriler mutludur.

Temizhanem profesyonelleri hiç bir zaman haklarından mahrum burakılmaz.Gittiğiniz işin ertesi günü sigortanız saatlik olarak müşteri adına yansıtılmaktadır. Böylelikle hem hukuki hemde ahlaki sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.

Temizhanem personeli aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sizleri ofisimizin önünden servis aracılığıyla müşterimizin evine ulaştırıyor, iş bitiminde servisimiz aracılığıyla sizleri müşterimizin evinden alıyoruz. Yemek ücretinizi karşılamıyoruz. Bizim işimiz sizlere sürekli iş temin etmek. Merak etmeyin yemek ücretinizi çoktan kazanmış olacaksınız.

Temizhanem kalite ve mutlu müşteri politikası gereği iş tamamlandıktan 72 saat sonrasına kadar sigortalı hizmet vermektedir. Dolayısıyla müşterimizden geri dönüş beklenir, her hafta çarşamba günü ücret tarafınıza yatırılır.

Her evin kendi özelliğine göre bir işleyişi ve zamanlaması vardır. Bu sebeple biz saat usulü çalışmayı değil, işin en mükemmel şekilde bitirilmesi için çalışmayı hedefliyoruz. Genel itibari ile saat vermek gerekirse 08:00 18:00 arasında çalışma süremiz var. Mutlu müşteri politikasını benimseyerek dilerseniz işinizi erken bitirip ayrıladabilirsiniz.

Müşterilerimizin üyelik esnasında verdikleri bilgilerin doğruluğu kontrol ediliyor ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. Olumsuz olabileceğini düşündüğün her zaman senin yanında olan Temizhanem operasyon ekibine telefon açarak iletişime geçebilirsin.

Tabiki. Mobil kapıcılık hizmetimizde sınır yok. Haftanın bir günü belirli bir saat diliminde ofisimizden anlaşmalı haneye bırakıyor, Mutlu Müşteri politikamız doğrultusunda hizmeti tamamlıyorsunuz.

Temizlik hizmetin karşılığında kazandığın ücretlerin yanı sıra süpriz hediyeler, yol yardımları, altın ve para ödülleri de seni bekliyor. Ne kadar iyi çalışırsan şansını o kadar artar.

Saha kontrol personelimiz işinizin bitmek üzereyken hizmet alınan noktaya gelerek, müşterimizin temizlik ile ilgili düşüncelerini not eder. Sistem üzerinden anketimizde otomatik olarak puanlama sistemi uygulanır. Birden fazla şikayet alan personelimizle ilişiğimiz kesilir.

Hizmet verdiğiniz ev veya ofiste istenmeyen durumlarla karşılaşılması durumunda saha analiz ekibimiz ve sigorta şirketi tarafından söz konusu durum araştırılır, kırılma, yanma, delinme ve çarpma sonrası tüm başınıza gelebilecek durumlar söz konusu olduğunda her hizmet verdiğiniz ev için 350.000 Tl’ye kadar olan tutarı  biz karşılıyoruz.