Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin Çok Değerli !

Hizmetimizi Daha İyi Hale Getirmek ve Temizhanem Kullanıcılarını Arttırmak İçin Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin Çok Değerli !

0530 091 42 78

GERİDÖNÜŞLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ !

Mutlu müşteri politikamız sayesinde temizlik personelimiz temizliği bitirmeye yaklaştığında,saha analiz uzmanımız sizleri ziyaret ederek, beğenmediğiniz alanları iş sonunda tekrar temizletmekle mükelleftir. Aksi bir durum oluşmuşsa evinize tekrar temizlik personelimizi ücretsiz yönlendirmekteyiz.

Temizhanem.com aracılığıyla bizlere ulaşman halinde belirlediğin gün ve tarihte orada olacağız. Eğer aksilik yaşanması durumunda ödemiş olduğunuz paranın iadesini eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, sizin belirlediğiniz tarihte ücretsiz temizlik görevlilerimizi yönlendiriyoruz. 🙂

Temizlik personelimiz evinize geldiği andan itibaren, Temizhanem.com kalitesi altında görevini yapmakla mükelleftir. Temizlik personelimizin işini yapmasının yanı sıra, mutlu müşteri politikamıza uymadığının bildirilmesi, işini severek yapmadığının belirtilmesi durumunda personelimizin şikayet geçmişi incelenerek gerekli tedbirleri almaktayız. Çünkü siz bizim için değerlisiniz..

Temizhanem.com ekibi kalite standartları gereği senden böyle bir talepte bulunmayacaktır. Hizmet sözleşmemiz içerisinde kahvaltı yapılması uygun görülmemektedir. Çay, kahve vb. tüm ihtiyaçlarını Temizhanem ekibi kendisi getirmekte, minimum düzeyde sizleri yormamak için çaba göstermekteyiz. 

Temizhanem hizmetlerinden yararlanmak için ödeme konusunda herhangi bir sınır yok. İster kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir, istersen de güvenilir alt yapımız ve mobil ödeme seçeneklerimiz ile internetten ve kapıda taksitli ödeme hizmetimizden yararlanabilirsin.

İletilerinize En Kısa Sürede Geri Dönüş Sağlayacağız..

DÜŞÜNCELERİNİ ÖZGÜRCE PAYLAŞ !